В наш час одяг втратив значення, яке мав для людей минулих часів. Забуті супровідні ритуали, суттєво спрощена «мова» моди, її символізм. Зі спрощенням форм зникла і необхідність в умінні носити вбрання.

В сучасному одязі більше практичності та менше сенсу. Ми, в свою чергу, хочемо поєднати обидві ці якості.

pattern

Річ сама по собі те саме, що й окрема фраза поза контекстом, лише елемент для створення об’ємного образу, фундаментом якого завжди є особистість. Тому створюючи одяг FINCH, ми насамперед думаємо про людину, яка носитиме його.

Наш ідеальний клієнт – це доросла, сформована особистість, людина цілком упевнена у собі і готова до експериментів, по-своєму видатна, проте не потребує загального визнання. Він постійно розвивається і високо цінує свій час, а одяг – це продовження його особистості, а не просто красива ширма.

vogue-ua-finch-team

Ми завжди були людьми творчими, але стабільна робота не дозволяла втілювати творчі амбіції і не була особистим викликом. Підходячи до тридцятирічного рубежу, ми все більше мучились думкою, що займаємося не своєю справою.
У 2013 році ми створили принт – птицю, яка тепер є офіційним товарним знаком, FINCH (з англ. амадин). Принт став відправною точкою змін в нашому житті. Щоб мати можливість працювати над власним брендом, ми покинули стару роботу та рідне місто і почали все з чистого листа.
Без вагань, без жалю.

К. Бякова та М. Голуб
*це фото є власністю VOGUE UA.

«Finch» – це результат наших роздумів про красу, естетику та практичність, нашого прагнення створювати якісний одяг.

finch logo

ДНК FINCH

Нас дуже надихають східна культура вабі-сабі, авторське кіно, авангардна музика, національні костюми і мода початку минулого століття. Натуральні тканини, багатошарові геометричні силуети і стримана палітра – це ключові особливості одягу FINCH. Ми вважаємо, що прості і темні кольори дозволяють максимально точно втілити ідею, не перевантажуючи при цьому образ, з цієї ж причини ми дуже обережні у використанні принтів.
Починаючи як бренд вуличного одягу, ми пішли далеко від початкового стилю, в той же час наша ідеологія і амбіції стають сильнішими з кожним роком.

РОЗКАЖИ ПРО НАС ДРУЗЯМ!