vogue-ua-finch-team

FINCH – це ми, сімейна пара.

Кожен з нас завжди був творчим, але робота в чужих компаніях не дозволяла втілювати творчі амбіції і не була особистим викликом. Підходячи до тридцятирічного рубежу, ми все більше думали про те, що займаємося не своєю справою.

 

У 2013 році ми створили принт – птицю, FINCH (з англ. амадин). Принт став відправною точкою змін в нашому житті. Тепер це офіційний товарний знак.

Щоб мати можливість працювати над власним брендом, ми покинули стару роботу та рідне місто і без вагань почали все з чистого аркуша.

Катерина Бякова та Максим Голуб

*це фото є власністю VOGUE UA.

Навіть найцікавіша річ сама по собі те саме, що й окрема фраза поза контекстом: вона лише елемент для створення об’ємного образу, фундаментом якого завжди є особистість. Тому створюючи одяг FINCH, ми насамперед думаємо про людину, яка носитиме його.

Наш клієнт – це сформована особистість, людина цілком упевнена у собі і готова до експериментів, по-своєму видатна. Він постійно працює над собою і відчуває себе поза соціального контексту. В його образі немає жодної зайвої деталі, тому що одяг для нього – це продовження його особистості, а не просто красива ширма.

У сучасному одязі більше практичності та менше сенсу. Ми ж у своїй роботі хочемо поєднати обидві ці якості.

«Finch» — це результат наших роздумів про красу, естетику та практичність, нашого прагнення створювати якісний одяг.

 

Наше творчість зазнає метаморфози, як Солярис Лема: ми вчимося і формуємо себе кожен день. Ми не знаємо, ким ми станемо завтра. Але ми впевнені: ми точно станемо краще.

pattern

finch logo

ДНК FINCH

Нас дуже надихають східна культура вабі-сабі, авторське кіно, авангардна музика, національні костюми і мода початку минулого століття. Натуральні тканини, багатошарові геометричні силуети і стримана палітра – це ключові особливості одягу FINCH. Ми вважаємо, що прості і темні кольори дозволяють максимально точно втілити ідею, не перевантажуючи при цьому образ, з цієї ж причини ми дуже обережні у використанні принтів.
Починаючи як бренд вуличного одягу, ми пішли далеко від початкового стилю, в той же час наша ідеологія і амбіції стають сильнішими з кожним роком.

РОЗКАЖИ ПРО НАС ДРУЗЯМ!